• wyszukaj nocleg

Miasto

rodzaj noclegu

do centrum

cena max
+ wyszukiwanie zaawansowane
  • Aktualne imprezy, koncerty i wydarzenia
W biznesie liczy się kreatywność

Skup pierścionków zaręczynowych, sprzedaż alibi, wynajmowanie kaczek i kur czy sprzedawanie okularów przeciwsłonecznych dla psów. Za granicą powstaje coraz to więcej ciekawych biznesów. Polacy również nie pozostają z kreatywnością w tyle.

Kwalifikacja wydatków na szkolenia kontrahentów firmy

Spółka nie może zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów wydatków na spotkania integracyjne dla współpracujących z tą firmą osób, np. handlowców – orzekł Wojewódzki Sąd Administracyjny w Rzeszowie.

Odnowa biologiczna w Irlandii

Irlandia to piękne miejsce, gdzie wspaniałe krajobrazy, w które wpisują się malownicze ruiny zamków, wprawiają ludzi w romantyczny nastrój. Spacery bezdrożami i podziwianie otaczającej zieleni, uspokajają i pozwalają odzyskać równowagę ducha. Nic dziwnego, że w takim otoczeniu powstało wiele ośrodków SPA, które łączą w sobie nowoczesność i irlandzką tradycję. Wizyta w gabinecie odnowy to doskonały pomysł na wakacje w Irlandii.

Muzeum w Waterford

Główna atrakcją miasta Waterford jest muzeum, które ukazuje historię miasta od czasów wikingów do dnia dzisiejszego.

Dublin - stolica Irlandii

Wybierając się do Irlandii nie można przegapić Dublina stolicy wyspiarskiego kraju, miasta, w którym cząstkę siebie pozostawili tak znamienici literaci jak Joyce, Beckett czy Wilde.

Dzień św. Patryka

Dzień Świętego Patryka (ang. Saint Patrick's Day, irl. Lá 'le Pádraig lub Lá Fhéile Pádraig) jest irlandzkim świętem narodowym, ale tak popularnym, że obchodzonym również poza Irlandią.

Muzyka celtycka

Muzyka celtycka? Wesoła, skoczna, energetyczna, przenosząca w świat magów i elfów! Ale czy muzyka wywodząca się ze starych, celtyckich źródeł może jeszcze dziś zabrzmieć w sposób tradycyjny?

Flaga Irlandii

Flaga Irlandii nieprzypadkowo składa się z trzech ułożonych pionowo kolorów: zielonego, białego i pomarańczowego. Mają one nieustannie przypominać obywatelom o nieporozumieniach jakie miały miejsce na terenie Irlandii i o pokoju, jaki udało się zawrzeć.

Kuchnia irlandzka

Kuchnię irlandzką można opisać za pomocą dwóch wyrazów: mięso i ziemniaki. Ale jest to oczywiście spore uproszczenie, bo kuchnia ta ma swoją oryginalność.


  • Zobacz noclegi w miastach
Serwisy | Rejestracja

Polecamy: Sylwester 2016 | Sylwester Słowacja | PKP rozkład jazdy | noclegi nad jeziorem | noclegi w Warszawie | stoki narciarskie
stat4u